Аудіокниги українською Telegram Channel

Книги, що говорять. Легальний спосіб втекти від реальності 😉

💰Бізнес Аудіокниги: @abizbook

Співпраця та пропозиції — @TG_ADMN

Архів: @ArchivesOfAbookua

View in Telegram

Recent Posts

«Великий Гетсбі» Френсіс Скотт Фіцджеральд

Френсіс Скотт Кей Фіцджеральд - видатний американський письменник, представник "втраченого покоління". "Великий Гетсбі" (1925) є найвідомішим романом Ф. С. Фіцджеральда і типовим твором "епохи джазу". Автор надзвичайно майстерно передав приховану за карнавальною яскравістю життя психологічну надломленість післявоєнного покоління. Це захоплююча й вишукана казка про Америку 20-х років минулого століття, в якій показано американську мрію, що обернулася трагедією.

Тривалість: 6:02:33

#Художня
  На яку суму треба кинути горе-інвесторів щоб стати однією з найрозшукуваніших жінок в світі?

  Хто заробив 250 тисяч$ на продажу фотографії бачка для сміття?

  Перша "піраміда дронів для ЗСУ" в Україні .

  Як засновник NASDAQ  повернув не туди, і вкрав у інвесторів 50 млрд$ ?

Підпишись на канал, щоб знати більше про те, на чому люди марно втрачають гроші !

Так, ти фінансово грамотна людина, і уж точно не втрапиш у лохотрон. Але, про всяк випадок, все одно підпишись☝️😄
«Жнець» Террі Пратчетт

«Жнець» — це другий роман підциклу «Смерть» серії «Дискосвіт», у якому Террі Пратчетт із незмінним гумором розмірковує про людську мораль і влучно підмічає хиби та слабкості людей.

В Анк-Морпорку помирає стотридцятилітній чарівник Невидної академії. Але не все так просто. Чарівничій душі доводиться повернутися у своє тіло, і все тому, що Смерть по неї не приходить! Виявляється, Женця душ відсторонили від справ… Смерть збентежений, адже тепер сам став смертним і отримав власний Час, тож він вирушає у світ живих його витрачати. Тепер Жнець працюватиме косою деінде, наприклад, на фермі, і зможе краще відчути світ звичайних смертних.

А тим часом скрізь на Диску все летить шкереберть — життєва сила його переповнює: мертве оживає, живе не вмирає, і ця енергія життя вихлюпується, де тільки може. Потрібно якомога швидше відновити дискосвітову рівновагу!

Тривалість: 8:49:24

#Художня
«За річкою у затінку дерев» Ернест Хемінгуей

"За річкою у затінку дерев" Ернеста Хемінгуея - це розповідь про відданість, втрату та боротьбу з власними демонами. Головний герой, Роберт Джордан, американський волонтер у Іспанській громадянській війні, відправляється на місію вибухувати міст, щоб допомогти повстанцям. У цьому контексті він зустрічає Марію, молоду іспанку, яка стає його коханою. Хемінгуей показує війну як джерело жорстокості та руйнування, але також як можливість для виявлення сили та героїзму.

Тривалість: 10:08:58

#Художня
«Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері

Ця книжка — справжній шедевр видатного французького письменника, поета й мислителя, пілота і вченого, конструктора й винахідника, людини-легенди Антуана де Сент-Екзюпері (1900–1944), якого один із його вчителів назвав «воістину універсальним талантом». Це захоплива лірична повість з цікавою фабулою для дітей і глибинним філософським змістом для дорослих, бо йдеться в ній про вічні цінності — добро і милосердя, чистоту і безпосередність, зачарований погляд на світ і любов до ближ-нього. «Добре бачить лише серце. Найголовнішого не побачити очима», — стверджує письменник цю істину своїм останнім за-кінченим твором, що його він сам просто і вишукано ілюстрував. Чудова книжка — на всі часи.

Тривалість: 2:09:02

#Художня
📖1 канал замість 1000 книг📚
«Атомні звички» Джеймс Клір

Книга «Атомні звички» Джеймса Кліра - це практичний посібник, що допомагає впровадити ефективні звички у щоденне життя. Вона пропонує систему маленьких, але стійких змін, які допоможуть досягти більшої продуктивності, ефективності та щастя. Анотація книги може включати огляд методів встановлення звичок, практичні поради щодо формування нових звичок, а також приклади успішних випадків застосування цих методів.

Тривалість: 6:39:32

#Саморозвиток
«Душевна музика» Террі Пратчетт

«Душевна музика» — третій роман циклу «Смерть» серії «Диско­світ» Террі Пратчетта.
Коли тобі шістнадцять, тебе звуть Сюзен і найбільше твоє досягнення — це вміння бути непомітною — звістка про те, що насправді ти внучка... Смерті, буде наче грім серед ясного неба. А тепер ще й твій дід вирушив кудись на пошуки внутрішнього спокою, і за його справу потрібно взятися тобі. Кінь і коса додаються в комплекті до завдання.
Тим часом в Анк-Морпорку з'являється дивовижна і не чувана раніше музика — Музика, Що Качає. Вона полонить практично усіх живих істот, не підвладна чарам, змушує рухатися у своєму ритмі й наспівувати, купувати гітари, одягатися в шкіру з заклепками та засновувати гурти — і хтозна, може, й становить небезпеку...

Тривалість: 10:09:42

#Художня
«Танго смерті» Юрій Винничук

«Танґо смерті» — один із кількох найзнаковіших романів часів Незалежності. Події роману провідного українського письменника Юрія Винничука роз­гортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові та в часи Другої світової війни четверо друзів — українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули 1921 року під Базаром, — переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджу­ють своєї дружби.
Паралельно у наші дні відбуваються інші події з іншими героями, і лише в фіналі ці обидві сюжетні лінії, можливо, зійдуться...

Тривалість: 11:32:54

#Художня
«Знову й знову» Бен Елтон

1 червня 1914 року. Г'ю Стентон — спецназівець у відставці і знаменитий авантюрист, найсамотніша людина на світі. Ті, кого він знав і любив, ще не народилися. Можливо, тепер і не народяться ніколи. Тільки Стентон знає, що гряде велика страшна війна. Колективне самогубне безумство, яке зруйнує європейську цивілізацію і занурить у страждання мільйони людей. Двадцяте століття стане століттям Великої війни, яка забере сотні мільйонів життів. І тільки Стентон це знає, тому що для нього це століття — вже історія: він прибув з майбутнього, скориставшись відкриттям Ісаака Ньютона, яке той заповів оприлюднити через століття після його смерті. У Г'ю Стентона є місія — він покликаний змінити страшну історію свого століття, перетворити "століття смерті" в Золотий Вік. Він повинен запобігти війні.

Тривалість: 11:07:18

#Художня
«Хоббі» Роберт Блох

У романі «Хоббі» Роберт Блох розповідає історію невдалих експериментів із зміною особистості. Головний герой, заможний бізнесмен, втомлений від свого рутинного життя, вирішує використати новітні технології для переживання пригод. Він випробовує низку «хоббі», але кожен з них має непередбачувані наслідки. Роман досліджує теми ідентичності, психологічного розладу і відповідальності за свої вчинки.

Тривалість: 20:21

#Детектив
«Великий водій» Стівен Кінг

"Великий водій" Стівена Кінга - це захоплюючий роман, який розповідає про водія літнього пасажирського автобуса, який покриває маршрут між Міннеаполісом і Чікаго. Головний герой, під прізвиськом "Бумер", змушений зіткнутися зі своїми внутрішніми демонами та злочинними елементами, коли одного дня на його шляху з'являється молода дівчина, яка просить його захистити її від темних сил. В романі Кінг вдало поєднує напругу, моторошність та глибокі характери, створюючи захоплюючу історію про віру в добро в умовах загрози та небезпеки.

Тривалість: 4:56:01

#Жахи
«Так мовив Заратустра» Фрідріх Ніцше

Філософський роман «Так мовив Заратустра» — центральний твір німецького мислителя Фрідріха Вільгельма Ніцше, що розділив його творчість на дві частини — позитивну, стверджуючу ідеал надлюдини, і негативну, або етап «переоцінки усіх цінностей». Саме в цій роботі Ніцше висуває ідеал надлюдини, висловивши тим самим своє переконання в тому, що культурне самовдосконалення — це і є найголовніша моральна цінність, і в результаті його має з’явитися нова людина, що перевершить сучасників своїми морально-інтелектуальними якостями.
Книга являє собою частково поетичний, частково філософський трактат, де розкривається позиція самого Ніцше відносно місця людини у суспільстві, розуміння життя, подорожей, пізнання себе і навколишнього світу, підкреслюється необхідність прямування власним шляхом.

Тривалість: 4:38:35

#Художня
«Аяна» Стівен Кінг

«Аяна» - це захоплююча історія, яка розповідає про незвичайні події, що відбуваються в тихому містечку. Загадкова дівчина з надприродними здібностями стає центром уваги, коли вона починає виявляти свою потужну силу. Звідки вона і що приховує її минуле? Чому вона володіє такими несподіваними здібностями? Відповіді на ці питання можуть змінити все в цьому містечку.

Тривалість: 44:12

#Художня
❗️В тебе низька самооцінка та постійне почуття тривоги?

Більшість людей не знають як з цим боротися та продовжують обманювати себе.

Канал «МЕНТОР» вирішить твої проблеми.
Тут ти знайдеш:

- Як стати впевненим у собі?
- Як позбутися поганих звичок та сформувати нові?
- Як побудувати щасливі стосунки з собою, партнером та батьками?


Підписуйсяабо продовжуй обманювати себе далі
Вибір за тобою!
«Квітка магнолії» Агата Крісті

Юна Ізабелла Чартріс цілком підпадала б під визначення «загадкова слов’янська душа», аби не була англійською аристократкою. Напередодні весілля з молодим і гарним кузеном Рапертом Сен-Лу вона тікає з потворним простолюдином Джоном Ґебірелом, який відмовляється від щойно здобутого місця депутата британського парламенту.
Невже таке велике кохання пов’язало цих людей? Ні, мотивація героїв дещо інша. Не лише прагнення достатку і високого соціального статусу може бути рушійною силою дій людини. Іноді набагато сильнішою є одержимість ненавистю, бажання принизити. А також несвідоме бажання зійти з одвічного шляху, який судився ще до народження.

Тривалість: 55:36

#Художня
«Ніч у самотньому жовтні» Роджер Желязни

Роман «Ніч у самотньому жовтні» Р. Желязни неможливо просто читати: ним потрібно дихати. Кожна його сторінка пахне осінніми дощами й опалим листям, древньою магією і… не менш древніми страхами. Зрештою, це не звичайний роман, а радше жовтневий щоденник сторожового пса на ймення Нюх, який спільно зі своїм хазяїном Джеком (тим самим Різником), а також з іншими друзями й недругами та їхніми сумнозвісними господарями бере участь у Великій Грі, що відбувається місячної ночі на Геловін. І не дай боже в цій Грі програти, бо долі переможених не позаздриш.

Тривалість: 5:44:33

#Художня
«Повільне горіння» Пола Гоукінз

Лора багато разів була підсудною. Її вважають небезпечною та неадекватною. А вона повсякчас бачить перед собою світло фар та обличчя материного коханця... Чому вона досі пам’ятає це?
Міріам стала свідком того, як Лора покидала місце злочину зі слідами крові на одязі. Проте життя навчило Міріам не довіряти побаченому. Бо інколи людина просто опиняється не в тому місці не в той час. Як її мертва подруга...
Карла й досі не оговталася від жорстокого вбивства племінника. Вона переконана: на зло здатен кожен. І ладна на все, аби довести цю істину.
Три жінки. Один убивця.

Тривалість: 9:24:43

#Художня
«Таємне вікно, таємний сад» Стівен Кінг

"Таємне вікно, таємний сад" - це роман відомого американського письменника Стівена Кінга. Головний герой, письменник Морт Реймі, знаходить себе в пастці між реальністю та фантазією, коли він починає розслідувати життя загадкового письменника. Захоплююча історія про втрату, справжню ілюзію та пошук себе в світі літератури.

Тривалість: 6:28:36

#Художня
«Розколоте небо» Світлана Талан

В неї вистачило сил пережити голодомор, та чи вистачить снаги стати щасливлю?

1930-ті роки. Варя виросла в заможній родині. Але прийшли лихі часи — почалася колективізація, а потім — голодомор... Хто зможе її врятувати?

Тривалість: 11:59:41

#Художня

View in Telegram

Telegram Channel