Укрзалізниця Telegram Channel

Офіційний канал Укрзалізниці: інформація щодо роботи компанії, руху поїздів, інші важливі події залізниці.

Квитки у чат-боті: @Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot
Застосунок УЗ: https://app.uz.gov.ua/start
Затримка поїздів: https://uz-vezemo.uz.gov.ua/

View in Telegram

Recent Posts

📣 ​З 9 червня Укрзалізниця прискорить поїзд з Києва до Варшави.
Час подорожі вдалося скоротити на 1 годину 23 хвилини завдяки оптимізації прикордонно-митних операцій на станції Дорохуськ (Польща).

☝️ Відповідно:
▫️ поїзд №67 Київ – Варшава відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 19:45 (замість 18:19) та прибуватиме до кінцевої зупинки о 10:18 (замість 10:15).
▫️ поїзд №68 Варшава – Київ відправлятиметься з станції Варшава Всходня о 17:48 (замість 17:50) і прибуватиме до кінцевої зупинки о 12:13 (замість 12:17).

👌 Скориговано і графіки руху поїздів у сполученні з Хелмом, що має також скоротити, як час у дорозі, так і очікування пасажирів при пересадці з польських стикувальних рейсів.
➡️ поїзд №119 Дніпро – Київ – Хелм відправлятиметься з Дніпра о 21:48, Київ-Пасажирський 06:27 - 06:47 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 16:33 (замість 17:20).
⬅️ поїзд №120 Хелм – Київ – Дніпро відправлятиметься зі станції Хелм о 10:37 (замість 10:27), Київ-Пасажирський 22:39 - 23:13 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 07:28.

➡️ поїзд №19 Київ – Хелм відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 19:45 (замість 18:19) та прибуватиме до кінцевої зупинки о 05:42 (замість 04:55).
⬅️ поїзд №20 Хелм – Київ відправлятиметься зі станції Хелм о 22:43 (замість 23:40) та прибуватиме до кінцевої зупинки о 12:13 (замість 12:17).

➡️ поїзд №23 Київ – Хелм відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 21:41 (замість 22:40) та прибуватиме до кінцевої зупинки о 11:15 (замість 11:05).
⬅️ поїзд №24 Хелм – Київ відправлятиметься зі станції Хелм о 15:55 (замість 16:42) та прибуватиме до кінцевої зупинки о 05:13 (замість 05:39).

ℹ️ Нагадаємо, що оптимізація часу проведення митно-прикордонного контролю з боку України була успішно проведена у минулому році для поїздів, що прямують у напрямку як Перемишля, так й Хелму.

📲 Продаж квитків за оновленим графіком від 9 червня вже розпочався.
Переглянути розклад руху, придбати квитки ви можете у застосунку УЗ та на оновленому вебсайті https://booking-new.uz.gov.ua/.
Приємних подорожей!
📣 Сьогодні на вокзалі у Львові відкрився другий інформаційний пункт рекрутингу до української армії на вокзалах Укрзалізниці.

☝️ Львів обрано невипадково, адже це головний транспортний хаб країни, на вокзалі якого сходяться шляхи 11 тисяч людей щодня.

Тепер тут спеціально навчені працівники Укрзалізниці надаватимуть інформацію щодо вакансій у ЗСУ та відповідатимуть на поширені питання про посади у військових підрозділах.

Цей пілотний проєкт Міністерства оборони України за підтримки Укрзалізниці має на меті прозоро інформувати людей про можливості добровільно долучитися до Сил оборони на потрібні посади.

🤝 Для залізниці це продовження системної співпраці з Міністерством оборони по бронюванню квитків для військовослужбовців, виділеній гарячій лінії та низці стратегічних перевезень.

Наразі у Силах оборони України служать понад 10 тисяч залізничників.

#залізно_поруч
📣 Сьогодні на вокзалі у Львові відкрився другий інформаційний пункт рекрутингу до української армії на вокзалах Укрзалізниці.

☝️ Львів обрано невипадково, адже це головний транспортний хаб країни, на вокзалі якого сходяться шляхи 11 тисяч людей щодня.

Тепер тут спеціально навчені працівники Укрзалізниці надаватимуть інформацію щодо вакансій у ЗСУ та відповідатимуть на поширені питання про посади у військових підрозділах.

Цей пілотний проєкт Міністерства оборони України за підтримки Укрзалізниці має на меті прозоро інформувати людей про можливості добровільно долучитися до Сил оборони на потрібні посади.

🤝 Для залізниці це продовження системної співпраці з Міністерством оборони по бронюванню квитків для військовослужбовців, виділеній гарячій лінії та низці стратегічних перевезень.

Наразі у Силах оборони України служать понад 10 тисяч залізничників.

#залізно_поруч
🏫🎶Випускники з Ірпеня, чия школа була зруйнована російською ракетою, станцювали вальс на Центральному залізничному вокзалі Києва під акомпанемент відомої іспанської скрипальки Летісії Морено.

Музикантка прибула до столиці та завітала в Iron Land - Дитячу точку «Спільно» від Укрзалізниці та ЮНІСЕФ, де познайомилась із цьогорічними випускниками ірпінського ліцею №3. Їх школа була зруйнована внаслідок обстрілів, проте ЮНІСЕФ допоміг відбудувати заклад, і школярі змогли повернутись за парти🫂

Символічно, що під час виконання мелодії та танцю почалась повітряна тривога: проте це не завадило випускникам продовжити репетиції у сховищі під будівлею вокзалу💔

Дякуємо ЮНІСЕФ та всім партнерам України, які допомагають нам у захисті нашої землі та відбудові зруйнованого❤️‍🩹
Незабаром почнуться канікули, а з ними — безпекова кампанія «Літні пригоди без шкоди» 🏖

Оскільки відпочиватимуть маленькі українці в умовах воєнного часу, важливо неухильно дотримуватися правил безпеки!

Тож цього сезону ЮНІСЕФ спільно з ДСНС та Укрзалізницею продовжать активно популяризувати правила безпечної поведінки серед дітей, підлітків та їх батьків/опікунів із таких важливих тем:
💥 Мінна безпека
🌊 Безпека на воді
🔥 Безпечна поведінка з вогнем
🚆 Безпека на залізниці

Щоб уберегти дітей від потенційних загроз, перегляньте всі правила за посиланням ➡️https://dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/prigodi-bez-skodi-pravila-bezpecnix-kanikul

Кампанія реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
___
🔗Детальніше про безпекову кампанію ➡️https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/628485/
Укрзалізниця з початку року вже перевезла майже 800 тис. пасажирів у міжнародному сполученні та очікує влітку пожвавлення попиту на міжнародні рейси.

ℹ️Найбільше пасажирів цьогоріч було перевезено у сполученні з Перемишлем — 451 тис., у сполученні з Хелмом — 226 тис., у сполученні з Варшавою — понад 82 тис.

☝️ Наразі компанія активно готується до літнього сезону перевезень та нагадує, що в міжнародному сполученні курсує загалом 28 поїздів: 14 — з найбільших міст України, ще 14 — з прикордонних містечок.

Зокрема, поїзди курсують з українських населених пунктів до Польщі, Австрії, Чехії, Молдови, Угорщини, Словаччини.

Найбільш популярним залишається поїзд №67/68 Київ – Варшава, кількість місць обмежена через специфіку вагонів. Тут використовуються вагони RIC, які можуть курсувати і українською, і європейською колією. Їх кількість у парку компанії обмежена.

Тому, якщо ви не встигли купити квиток на цей поїзд, рекомендуємо розглянути поїзд Львів – Рава-Руська – Варшава, а також рейси до Хелма та Перемишля.

Продаж квитків відкриваються за 20 діб до відправлення поїзда.

Квитки на поїзди сполученням Київ – Варшава та Київ – Відень доступні на оновленому сайті та застосунку за умови верифікації користувача за допомогою Дія.Підпис.
❗️Харківщина під обстрілом!

На жаль, знову є влучання в цивільну залізничну інфраструктуру — у дитячу залізницю.

Пошкоджено рухомий склад і будівлі.

На щастя, ніхто не постраждав.

Нагадаємо, з міркувань безпеки Укрзалізниця цьогоріч не відкривала в Харкові рух поїздів дитячою залізницею.

Обовʼязково відремонтуємо все пошкоджене та відновимо навчання дітей!
Залізничному вокзалу станції Кривий Ріг-Головний 140 років!

Від станції невеликого містечка Довгинцеве до головного вокзалу міста-півмільйонника — чималий шлях. До речі,  будівля вокзалу є пам’яткою архітектури.

До повномасштабного вторгнення вокзал обслуговував близько 1350 пасажирів на добу. Після 24 лютого 2022 року через станцію Кривий Ріг-Головний було евакуйовано 116 тис. пасажирів. Звідси щодоби виїжджало до більш безпечних населених пунктів та за кордон 2800 пасажирів.  

Попри війну і зараз з Кривого Рогу курсують пасажирські поїзди до Києва, Івано-Франківська, Львова та Одеси. 

Вітаємо працівників вокзалу!
🎬Вже цими вихідними премʼєра першого художнього фільму про залізничників під час війни та їхню роль у порятунку українського народу.

Чотирисерійна драма розповідає про роботу Укрзалізниці на початку великої війни очима поїзної бригади евакуаційного потяга.

За сюжетом картини саме цей потяг стає першим з багатьох, які рятуватимуть українців з обстрілюваних ворожими ракетами міст. Тоді подекуди навіть машиніст не знав точний маршрут і кінцеву станцію.

Дивіться 18 травня о 19:30 на телеканалі «Дім» прем’єру серіалу «Потяг».

Серіал знято на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (ДП «МПІУ») продакшном «Український продюсерський хаб».
Тепер ми всі добре знаємо, що таке 15 хвилин на збори. Можемо "приміряти" на себе та свою сім'ю, як саме це відбувалось 80 років тому: розгублені люди ледве встигали вдягнути переляканих дітей та взяти з собою хоч щось із нажитого.

Але є суттєва різниця: то була не евакуація з можливістю отримати допомогу, а депортація.

Сьогодні, 18 травня, 80-ті роковини насильницької депортації кримськотатарського народу з Криму, здійсненої комуністичним режимом СРСР.

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду.

Підтримуємо тих, хто потребує допомоги зараз.
На одеському залізничному вокзалі пройде захід-перфоманс, присвячений 80-м роковинам від дня депортації кримськотатарського народу.

У рамках заходу відбудеться театралізована постанова з демонстрацією процесу депортації від Українського драматичного театру.

Початок заходу об 11:00 18 травня 2024 року.

📍10 колія, 6 платформа.
🚆💗Вчора ми отримали від вас більше 100 прекрасних фотографій — на фоні вокзалів та станцій, у швидкісних поїздах, в електричках, в купе та плацкартах і навіть фотографії наших залізничників на виробничих підрозділах!

Ваші посмішки розтопили наші серця, ми вдячні всім, хто в День вишиванки підтримав вчергове українську культуру, голосно заявив іншим про себе та свою ідентичність: на знак нашої вдячності ми нарахували пасажирам сумарно 280 тисяч обіймашок, які можна використовувати у програмі лояльності Укрзалізниці «Залізні друзі».

Серед фотографій траплялись особливо зворушливі: як фото нашої залізничниці у вишитій сорочці та традиційному українському одязі на фоні зруйнованого російською ракетою Дніпровського моторвагонного депо🥺💔

Цей знімок — особливий символ того, що український культурний код зашитий в серці кожного з нас, і жодна ракета не здатна розпустити його стібок🫂

Обіймаємо кожного нашого пасажира та співробітника, і дякуємо за відчуття єдності, яке ви подарували вчора один одному та всім нам🇺🇦

Бажаємо приємних подорожей залізницею.
🚆💗Вчора ми отримали від вас більше 100 прекрасних фотографій — на фоні вокзалів та станцій, у швидкісних поїздах, в електричках, в купе та плацкартах і навіть фотографії наших залізничників на виробничих підрозділах!

Ваші посмішки розтопили наші серця, ми вдячні всім, хто в День вишиванки підтримав вчергове українську культуру, голосно заявив іншим про себе та свою ідентичність: на знак нашої вдячності ми нарахували пасажирам сумарно 280 тисяч обіймашок, які можна використовувати у програмі лояльності Укрзалізниці «Залізні друзі».

Серед фотографій траплялись особливо зворушливі: як фото нашої залізничниці у вишитій сорочці та традиційному українському одязі на фоні зруйнованого російською ракетою Дніпровського моторвагонного депо🥺💔

Цей знімок — особливий символ того, що український культурний код зашитий в серці кожного з нас, і жодна ракета не здатна розпустити його стібок🫂

Обіймаємо кожного нашого пасажира та співробітника, і дякуємо за відчуття єдності, яке ви подарували вчора один одному та всім нам🇺🇦

Бажаємо приємних подорожей залізницею.

View in Telegram

Telegram Channel
Crypto Signal Channel